Piotr Sielicki

tel. 666-568-468

Przejdź do:

Inwestycje

Ubezpieczenia

Blog


UNIKATOWE ROZWIĄZANIE - OPTYMALIZACJA ZUS
Nie płać polskiego ZUS!

Zadzwoń - nr 695-620-557 (PlusGSM w godz. 9-15) lub wyślij SMS o treści: "ZUS" i podaj swój e-mail- wyślemy stosowne materiały informacyjne.
Istnieje alternatywa dla odprowadzania tańszej składki do ZUS. Przedsiębiorca może w oparciu o prawo unijne całkowicie legalnie regulować to zobowiązanie w innym kraju należącym do UE. Płacąc 390zł miesięcznie unikniesz płacenia składki na polski ZUS - pierwsza płatność jest płatnością za 3.miesiące z góry.
Oferta dla przedsiębiorców z całej Polski!

Rocznie oszczędzasz blisko 7.000 PLN (przepływy finansowe) a blisko 5tys. (podatkowo)!
Jeśli rządzący przegłosują że wysokość składki ZUS będzie zależeć od dochodu (likwidując możliwość opłacania wg najniższego poziomu) – oszczędności będą jeszcze większe!

Jak to jest możliwe?
Zgodnie z przepisami unijnymi*, osoba zatrudniona na terenie UE (jako pracownik w spółce brytyjskiej) w tymże kraju opłaca „składkę ZUS” i może prowadzić działalność gospodarczą w innym kraju członkowskim (czyli w Polsce). Nie można mieć dwóch 'ZUSów' ale nie można też nie mieć żadnego, a w przypadku posiadania 'ZUSu' jako pracownik w innym kraju i ZUSu jako przedsiębiorca w innym - 'pierwszeństwo' ma ZUS pracowniczy.

Co otrzymujesz?
 • ok. 650zł miesięcznie wolnych środków! Z wolnych środków możesz ubezpieczyć swoje życie, sfinansować (np. 200zł/miesięcznie) prywatną dodatkową Gwarantowaną Emeryturę kapitałową czy oszczędzać aby opłacić studia dzieciom
 • Legalne zatrudnienie na terenie Wielkiej Brytanii
 • Umowę otrzymujesz w ciągu (maksymalnie) 30 dni od wpłaty Opłaty Inicjalnej
 • Brytyjską gwarantowaną emeryturę !!! (ok. 2000zł/mc) - za każdy pełny rok pracy 1/30 tej kwoty
 • Pełną opiekę medyczną w Polsce (po wyrobieniu druków A1, E-106 i E-109) - po ok. 3 miesiącach od wizyty w Londynie
 • Doraźną opiekę medyczną na terenie całej Unii Europejskiej (karta EHIC - wyrabiana przez nas - w pierwszym miesiącu pracy)
 • Brak konieczności wyrejestrowywania działalności gospodarczej w Polsce – prowadzisz biznes i płacisz podatki (PIT, CIT) na dotychczasowych zasadach. Nie płacisz dodatkowej składki zdrowotnej w Polsce.


Wątpliwości?
 • Działamy bez pośredników. Jesteśmy twórcą legalnego systemu optymalizacji!
 • Kwota 390 zł miesięcznie to WSZYSTKIE koszty ponoszone przez Ciebie! Nie pytaj o dodatkowe ukryte koszty - nie ma ich.
 • Otrzymujesz obsługę prawną w Polsce, wsparcie prawno-finansowo-księgowe w Wielkiej Brytanii.
 • Asystę i w razie potrzeby pomoc tłumacza podczas wizyty w Urzędzie w Londynie
 • Zadzwoń - nr 695-620-557 lub wyślij SMS o treści: "ZUS" oraz swój adres e-mail - oddzwonimy (alternatywnie: 666-568-468 (sieć Play)).


Odpowiedzi na najczęstsze pytania:
Zatrudnienie następuje w ciągu 7-14 dni (otrzymujesz umowę e-mail i pocztą tradycyjną), następnie po ok. 60-90 dniach konieczna wizyta w Londynie. Datę i godzinę wyznacza Urząd - nie rezerwuj biletu lotniczego przedwcześnie! (Sprawy można załatwić w jeden dzień jeśli przylot wypada ok. 8-9 rano a wylot o 17-18). W 1-3 miesiącu od wizyty w Londynie - uzyskujesz pełne ubezpieczenie medyczne (na podstawie druku A1 ważnego przez 1rok), tak jak do tej pory płacąc ZUS w Polsce.

*Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 987/2009 z dnia 16 września 2009 r. dotyczące wykonania rozporządzenia (WE) nr 883/2004 w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego